domaciwellness-sauny.cz

HANSCRAFT Canopy slunečník

Tento diskontní výrobek HANSCRAFT Canopy slunečník od skvělé a známé značky Marimex máte možnost získat právě dnes téměř zdarma! Výhodně za super cenu 890 Kč.
EAN: 8590517987571
HANSCRAFT Canopy slunečník
Zjistit dostupnost »
Značka: Marimex
890

Zakupte si k vaší nafukovací-mobilní vířivce originální MSpa slunečník – zůstanete v příjemném stínu i v horkých dnech. Tento originální a velmi praktický doplněk je navržen v moderním a elegantním stylu v kombinaci s přírodní barvou. Relaxujte uvnitř Vaší vířivky pod slunečníkem ve větším soukromí a chráněni před přímým slunečním svitem. MSpa Canopy – slunečník pro nafukovací vířivku Vás i vířivou vanu chrání před větrem, pískem a UV zářením. Díky originálnímu řešení a snadné instalaci, kterou zvládne každý v minutě tento doplněk pro vířivky nabízí nesčetně poloh umístění, tak jak Vám to bude aktuálně vyhovovat.

Instalace slunečníku je velmi snadná – jednoduše se upevní po obvodu vířivky pomocí gumového popruhu. Rozměry: Rozměry: Ø250 x 145 cm. Slunečník je určen pro všechny modely MSPA vířivých bazénu mimo řady Tuscany (P-TU049 a P-TU069).