domaciwellness-sauny.cz

Marimex | Dětský dřevěný domeček Chalupa | 11640425

Tento unikátní produkt Marimex | Dětský dřevěný domeček od společnosti s výborným jménem Marimex lze koupit v naší nabídce ve slevě! Aktuálně v akci za 14 990 Kč.
Marimex | Dětský dřevěný domeček Chalupa | 11640425
Zjistit dostupnost »
Značka: Marimex
14 990
Popis produktu

Dětský dřevěný domeček Chalupa je vyroben z borovice. Disponuje podlahou a střechou. Střecha je chráněna bitumenovým pásem. Dřevo je tlakově impregnováno. Domeček je určen pro venkovní použití.

Certifikát FSC®

Produkt disponuje certifikátem FSC®, který zaručuje, že při výrobě bylo šetrně zacházeno s přírodními zdroji. Organizace Forest Stewardship Council obecně podporuje ekologické, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů.

Technické parametry:

není určeno pro komerční účely
splňuje normu EN-71
rozměry: 217 x 174 x 182 cm
nosnost: 150 kg
maximální počet osob 3 / maximální zátěž 50 kg / 1 osoba
pro děti od 12 měsíců do 14 let
materiál: dřevo (druh dřeva: Borovice)

Impregnace dřeva a ochranný nátěr

Dřevo našich výrobků je ošetřeno tlakovou hloubkovou impregnací. Tato impregnace se někdy může na povrchu dřeva projevit zelenými či bílými skvrnami, které po určitém čase v důsledku klimatických podmínek zmizí a vzhled dřeva se sjednotí. Stejně tak se může v balení objevit kondenzovaná vlhkost. V obou případech se nejedná o výrobní vady, ale o normální technologický postup.

Před sestavením produktu doporučujeme dřevo očistit jemným smirkovým papírem nebo suchým hadrem a natřít lazurou nebo barvou na dřevo. Vhodný přípravek vám doporučí v každém hobbymarketu.

Hřiště jsou určena pouze pro soukromé účely. Nesmí být využíváno pro komerční využití.