domaciwellness-sauny.cz

Marimex | Dětský dřevěný domeček Farma | 11640426

Ve slevě produkt Marimex | Dětský dřevěný domeček originál od značky Marimex jednoduše získáte aktuálně na našich stránkách trvale výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 19 990 Kč.
Marimex | Dětský dřevěný domeček Farma | 11640426
Zjistit dostupnost »
Značka: Marimex
19 990
Popis produktu

Dětský dřevěný domeček Farma má chráněnou střechu bitumenovým pásem. Domeček je vyroben z borovice a dřevo je tlakově impregnováno. Ve výbavě je i podlaha. Domeček je určen pro venkovní použití.

Certifikát FSC®

Produkt disponuje certifikátem FSC®, který zaručuje, že při výrobě bylo šetrně zacházeno s přírodními zdroji. Organizace Forest Stewardship Council obecně podporuje ekologické, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů.

Technické parametry:

není určeno pro komerční účely
splňuje normu EN-71
rozměry: 270 x 171 x 170 cmtloušťka stěn i podlahy: 12 mm
nosnost: 150 kg
maximální počet osob 3 / maximální zátěž 50 kg / 1 osoba
pro děti od 3 let
materiál: dřevo (druh dřeva: Borovice)

Impregnace dřeva a ochranný nátěr

Dřevo našich výrobků je ošetřeno tlakovou hloubkovou impregnací. Tato impregnace se někdy může na povrchu dřeva projevit zelenými či bílými skvrnami, které po určitém čase v důsledku klimatických podmínek zmizí a vzhled dřeva se sjednotí. Stejně tak se může v balení objevit kondenzovaná vlhkost. V obou případech se nejedná o výrobní vady, ale o normální technologický postup.

Před sestavením produktu doporučujeme dřevo očistit jemným smirkovým papírem nebo suchým hadrem a natřít lazurou nebo barvou na dřevo. Vhodný přípravek vám doporučí v každém hobbymarketu.

Hřiště jsou určena pouze pro soukromé účely. Nesmí být využíváno pro komerční využití.