domaciwellness-sauny.cz

Marimex | Finská sauna Marimex KIPPIS L | 11100084

Ve slevě produkt Marimex | Finská sauna Marimex s osvědčenou značkou Marimex snadno pořídíte momentálně na našich stránkách za rozumné peníze! Výhodně za 49 990 Kč.
EAN: 8590517990281
Marimex | Finská sauna Marimex KIPPIS L | 11100084
Zjistit dostupnost »
Značka: Marimex
49 990

Jste-li příznivcem klasického saunování a nemůžete, nebo nechcete využívat veřejné sauny, můžete si pořídit pravou finskou saunu KIPPIS L pro dvě osoby domů. Finská sauna splní vaše požadavky na design, snadnost montáže i funkčnost. Sami si zvolíte, kdy a jak dlouho se chcete saunovat. Vše v naprostém soukromí. Výhodou finské sauny je připojení ke klasické zásuvce na 230 V, s jističem 16A. Nemusíte tedy mít 3fázové rozvody 380/400V.

Saunování je ideálním prostředkem pro uvolnění mysli a zregenerování těla. Tradiční finské sauny Marimex KIPPIS L pro 2 osoby přinesou blahodárné účinky wellness přímo do vašeho domova. Vynikají designovými prvky, jednoduchostí montáže, funkčností a dostupností. Sauny jsou určeny do vnitřních prostor s minimální teplotou 15°C a možností odvětrávání. Kouzlo relaxace si tak můžete užívat kdy chcete, jak dlouho chcete a hlavně v soukromí.

Finské sauny pracují na základě termoterapie – léčebné metody, která využívá příznivé účinky mírného přehřátí tkání. Saunování posiluje imunitu, zvyšuje odolnost organismu, zpomaluje jeho stárnutí a chrání před civilizačními chorobami. Pomáhá snižovat hladinu cukru u diabetiků, podporuje funkci srdečního svalu. Zlepšuje prokrvení a urychluje hojení ran. Zároveň velmi pozitivně působí na psychiku člověka.

Výhody finských saun Marimex

Zdravotní přínos

Pravidelným saunováním se organismus otužuje, zlepšuje kondici a získává větší obranyschopnost. Regenerační účinky aktivuje teplota vzduchu mezi 65 až 90°.

Wellness doma

Pohodlí, kdy se člověk nemusí řídit otevíracími hodinami wellness centra, saunovat se může bez složitého cestování a do několika minut od zapnutí sauny, je k nezaplacení.

Vlastnosti materiálu

Sauna je vyrobena z dřeva kanadského jedlovce – hemlocku. Mezi jeho hlavní přednosti patří odolnost, bezsukovost a vynikající tepelněizolační vlastnosti.

Součásti balení

Korpus sauny pro 2 osoby včetně lavice a podlahového roštu
Kamna SAWO Mini NB Trendline s integrovaným ovládáním, bez přívodního kabelu, příkon 3,6 kW
Ochranný rám kolem kamenSaunové lávové kameny (20 kg)
Saunové příslušenství – vědro, naběračka, teploměr, vlhkoměr, přesýpací hodiny
Sauna disponuje stropním osvětlením a barevnou LED terapií – hvězdné nebe + podsvícení opěrky zad.
Dotykový panel pro ovládání světla , LED terapie, rádia a bluetooth

Technické informace

Materiál sauny: Hemlock
Doba natopení: cca 30 – 40 minut (záleží na okolních vlivech včetně teploty v místnosti, kde je sauna umístěna)
Maximální teplota: 70 – 90 °C
Šířka lavice: cca 140 cm
Hloubka lavice: cca 40 cm
Tloušťka skla: stěna 10 mm, dveře 8 mm
Vnitřní rozměry: 142 x 102 x 186 cm
LED barevná terapie – „hvězdné nebe“
Stropní osvětlení a osvětlení lavice

Materiál sauny

Hemlock – je odolné dřevo z kanadského jedlovce. Jeho světlehnědý až růžový tón vytváří jedinečný a charakteristický obraz.