domaciwellness-sauny.cz

Marimex | Finská sauna Marimex Sisu L (vystavená na prodejně) | 111000813

Velmi oblíbený produkt Marimex | Finská sauna Marimex Sisu L od společnosti s dlouholetou tradicí Marimex můžete koupit tady nyní téměř zdarma. Aktuálně za super cenu 46 990 Kč.
Marimex | Finská sauna Marimex Sisu L (vystavená na prodejně) | 111000813
Zjistit dostupnost »
Značka: Marimex
46 990
Popis produktu

Právě teď nabízíme možnost zakoupit vystavený model finské sauny za sníženou cenu. Finská sauna je v pořádku a plně funkční. Jedná se o produkt, který byl rozbalený a vystavený za účelem předvádění na prodejně. Místy se však mohou vyskytovat drobné vzhledové oděrky, které provozu finské sauny nebrání a na první pohled nejsou téměř patrné.

Na vystavený výrobek poskytujeme standardní 2 letou záruku. Záruční doba se nevztahuje na vyfocené a popsané závady. Akční cena platí pouze do vyprodání zásob.

Co dělat v případě zájmu

V případě zájmu o vystavený kus je potřeba nás kontaktovat prostřednictvím emailu prodejna@marimex.cz, nebo telefonu 261 399 911 a infrasaunu si rezervovat. Vybranou finskou saunu zaplatíte hotově, nebo kartou. Vyzvednutí je možné na osobní odběr na prodejně Marimex, Libušská 221/264a, 142 00 Praha 4 – Libuš.

Pokud bude vaše doručovací adresa maximálně 50 km od prodejny Marimex (Libušská 221/264a, Praha 4), získáte navíc dopravu a montáž finské sauny zdarma. Nejste si jisti, zda máte nárok na dopravu s montáží zdarma? Navštivte mapy.cz a změřte si trasu z naší centrály k vám domů. Není to více než 50 km? Máte od nás dopravu a montáž finské sauny zdarma!

Parametry a popis finské saunyParametry finské sauny najdete na stránce zde

Popis závad a opotřebení

Několik prasklinek a oděrek, jinak v naprostém pořádku.

UpozorněníZáruční doba 2 roky se nevztahuje na vyfocené a popsané závady.