domaciwellness-sauny.cz

Nordictrack Commercial 14.9

Tento vynikající výrobek Nordictrack Commercial 14.9 od značky se zárukou kvality NordicTrack můžete najít již dnes za outletovou cenu. V současnosti za 45 990 Kč.
EAN: 0043619568691
Nordictrack Commercial 14.9
Zjistit dostupnost »
Značka: NordicTrack
45 990
Popis produktu

Eliptický trenažér NORDICTRACK Commercial 14.9 patří k aktuálně vrcholnému modelu eliptických trenažérů tohoto výrobce. Setrvačník v přední části stroje nabízí zákazníkům kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností do 159 kg. Trenažér disponuje komfortně nastavitelně dlouhým krokem o délce 45-48 cm. Díky optimální ergonomii je zaručen pohodlný a správný pohyb jak drobným, tak vyšším postavám. Stabilní a masivní konstrukce spolu s kvalitními komponenty prodlužuje životnost stroje i při využití těžšími osobami a předurčuje model i pro pravidelný sportovnější trénink.

Díky vyváženému setrvačníkovému systému o hmotnosti 15 kg a moderní magnetické brzdě SMR Silent Magnetic Resistance má NORDICTRACK Commercial 14.9 komfortní, plynulý a zcela tichý chod i při větších zátěžích. Tento model je kompletně na ložiscích, v místě napojení pedálů na setrvačník je pak dokonce kyvné uložení ložiska pro minimální poruchovost známé z drahých strojů.
 
Trenažér NORDICTRACK Commercial 14.9 má elektronicky ovládanou magnetickou brzdu SMR Silent Magnetic, zátěž se nastavuje elektronicky v rozsahu 1-26. Elektronicky nastavitelný sklon lze manuálně regulovat v rozmezí 0-20 (do 20% sklonu). Dále nabízí multiúchopová madla pro větší variabilitu úchopu.
 
Oproti klasickým eliptickým trenažérům se setrvačníkem v přední části má značně menší nároky na prostor. 

Rozměry sestaveného stroje: 178 x 73 x 177 cm (d. x š. x v.)

Dále nabízí přehledný a snadno ovladatelný computer s multifunkčním podsvíceným 14″ HD barevný dotykový displejem a držákem na tablet, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty jako je čas, aktuální rychlost, ujetá vzdálenost, spálené kalorie a hodnotu tepové frekvence (pomocí dlaňových snímačů). 
 
Trenažéry značky NORDICTRACK lze taky připojit přes systém BLUETOOTH k tabletu a využívat tak tréninkovou aplikaci iFIT, která vám umožní využívat zcela nových možností a zábavy v oblasti domácího tréninku! Model NORDICTRACK Commercial 14.9 má zabudovanou aplikaci iFIT přímo v samotném počítači, takže není potřeba tablet, stačí pouze zakoupit licenci iFIT membership a začít! 

Součástí stroje je vestavěný AutoBreezeTM ventilátor pro maximální osvěžení při tréninku. V přední části stroje jsou umístěna transportní kolečka pro snadné přesunutí po místnosti a vyrovnávače nerovností podlahy pro maximální stabilitu při tréninku. 

Parametry eliptického trenažéru NORDICTRACK Commercial 14.9:

Nosnost trenažéru:
159 kg
Hmotnost trenažéru:
90 kg
Způsob využití:
domácí
Brzdný systém:
magnetická brzda
Regulace zátěže:
elektronická s možností programů
Rozsáh zátěže
MIN až MAX plynule
Hmotnost setrvačníku:
15 kg
Konstrukce trenažéru:
se setrvačníkem vpředu
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.):
178 x 73 x 177 cm
Délka kroku:
45 – 48 cm
Držák na lahev:
ano
Držák na tablet:
ano
Vyrovnání nerovností podlahy:
ano
Transportní kolečka:
ano
Možnost složení stroje:
ne
Uživatelsky nastavitelné programy:
ano
Měřené hodnoty:
čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, tep srdce, frekvence otáček, zobrazení zátěže na displeji
Aplikace:
iFIT
Konektivita:
Bluetooth
Měření tepu srdce:
bezdrátově hrudním pásem, dlaňovými senzory
Typ displeje:
barevný 14” LCD displej
Napájení
síťová přípojka230 V
Záruka na kompletní stroj:
3 roky
Záruka na rám stroje:
5 let