domaciwellness-sauny.cz

NordicTrack Commercial S22i Studio

Unikátní a oblíbený kousek NordicTrack Commercial S22i s pečetí kvality od značky NordicTrack snadno seženete na našich stránkách teď právě skutečně levně. V současnosti pořídíte za cenu 74 390 Kč.
NordicTrack Commercial S22i Studio
Zjistit dostupnost »
Značka: NordicTrack
74 390
Popis produktu

NordicTrack Studio 22i cyklistický trenažér je špičkový, moderní stroj pro reálný cyklozážitek z pohodlí vašeho domova. Tento jedinečný trenažér, díky jeho parametrům, lze využít i v menších komerčních prostorách jako jsou klubová fitness, hotely, welness. Dokonalá ergonomie, řemenový pohon, polohovatelné sedlo i řidítka, elektronicky nastavitelný přední i zadní sklon a elektronické odvládaní odporu ve 24 úrovních vám poskytnou věrný pocit jízdy na silničním kole. Cyklotrenažér disponuje kalibrovaným setrvačníkem o hmotnosti 13 kg, ten zaručuje stroji plynulý a tichý chod. 

Nosnost cyklotrenažéru je 150 kg.

Počítač s dotykovým multimediálním 22″ displejem, jehož intuitivní ovládání jedním dotykem vás ohromí, ukazuje všechny potřebné hodnoty tréninku jako jsou: čas jízdy, rychlost jízdy, ujetá vzdálenost, spálené kalorie, výkon, zátěž, frekvenci otáček a tepovou frekvenci. Měření tepové frekvence s přesností EKG se provádí pomocí hrudního pásu přes systém bluetooth. Pás není součástí dodávky, lze ho u nás zakoupit samostatně. Díky vestavěným reproduktorům si můžete kdykoliv k tréninku pustit oblíbenou hudbu nebo podcast. Integrovaný větrák zas poskytne během tréninku žádoucí osvěžení. Obrazovka PC je nastavitelná nahoru dolu a do stran. 

Cyklistický trenažér NordicTrack Studio 22i má jako součást své programové nabídky tréninkovou aplikaci iFIT. Fitness aplikace poskytne vašemu cvičení další rozměr s možností rozšíření tréninkových plánů přes systém Google MAPS. Získáte s ní ještě víc tréninkových map, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit dokonce můžete soutěžit s vašimi přáteli nebo si porovnávat celkové výsledky tréninků. 

Tablet není součástí dodávky. 

Gelové sedlo je ergonomicky tvarované a je jednoduše nastavitelné jak ve vertikální, tak i v horizontální poloze, včetně jeho sklonu. Protiskluzová řidítka jsou výškově i horizontálně nastavitelná a umožňují vícepolohový úchop. Pitný režim dodržíte i během jízdy, držáky na lahev jsou umístěné pod řidítky. Dalším bonusem trenažeru NordicTrack Studio 22i jsou činky jednoručky, každá o hmotnosti 1,4 kg. Ani horní polovina těla tak nezůstane bez tréninku.

Jedinečností tohoto cyklotrenažéru je elektronicky nastavitelný přední i zadní sklon. Díky zadnímu nastavitelnému sklonu do 10 % máte zcela reálný pocit jízdy z kopce. Přední nastavení je do 20 % a pro změnu simuluje jízdu do kopce.

Dlouhodobou životnost stroje zaručuje profesionální šlapací střed s průmyslovými kuličkovými ložisky a klikami na čtyřhran. Pedály mají nastavitelné řemínky. 

V přední části jsou transportní kolečka pro jednoduchou manipulaci se strojem a samozřejmostí jsou i vyrovnávače nerovností podlahy pro stabilní polohu při každém tréninku. 

Na kompletní stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéru pak 5 let záruku. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo u zákazníka doma.

Parametry cyklotrenažéru NordicTrack Studio 22i:

Nosnost trenažéru:
150 kg
Hmotnost trenažéru:
93 kg
Způsob využití:
Domácí, lehce komerční
Brzdný systém:
Kotoučový
Regulace zátěže:
Elektronický
Rozsah zátěže:
24 úrovní
Setrvačníkový systém:
13 kg
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.):
160 x 56 x 152 cm
Středové složení: 
Šlapací střed s ložisky
Převod setrvačníku:
Řemen s dopínací kladkou
Osazení kloubních spojů:
Ložiska
Nastavení sedla:
Výškově, horizontálně, sklon
Nastavení řídítek:
Výškově, horizontálně
Držák na lahev:
ano
Vyrovnání nerovností podlahy:
ano
Transportní kolečka:
ano
Možnost složení stroje:
ne
Programová nabídka:
ano, s aplikací iFit
Měřené hodnoty:
čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, výkon, frekvence otáček, tepová frekvence, zátěž
Měření tepu srdce:
Bezdrátově hrudním pásem
Typ displeje:
Smart HD dotykový displej
Velikost displeje:
22″
Komunikace se smartphone, PC
Bluetooth komunikace
Napájení:
Síťová přípojka 230 V
Záruka na kompletní stroj:
3 roky
Záruka na rám stroje:
5 let