domaciwellness-sauny.cz

NordicTrack X22i Incline

Tento zlevněný produkt NordicTrack X22i Incline od spolehlivé značky NordicTrack dostanete tady a teď za skvělou cenu. Nyní zakoupíte za 119 990 Kč.
NordicTrack X22i Incline
Zjistit dostupnost »
Značka: NordicTrack
119 990
Popis produktu

NORDICTRACK Incline Trainer X22i 2021 je běžecký trenažér nejen pro domácí fitness, ale i pro lehce komerční provozy. Bude vhodný pro pravidelný trénink začínajících sportovců, pokročilejších běžců, ale i pro vášnivé sportovce. Stroj poskytuje kombinaci kvalitní mechaniky a masivního rámu s nosností až do 135 kg váhy cvičence. Motor s trvalým výkonem 4 HP (2,98 kW), běžecká plocha o velikosti 55 x 152 cm, elektronicky nastavitelná rychlost do max 22 km/h stejně jako elektronicky regulovaný sklon v rozmezí od -6 % + 40 %, nabídne každému maximální komfort při běhání. Rychlost i sklon plochy můžete nastavit krokově nebo už přednastavenými tlačítky na panelu PC.

Počítač má 21,5″ vysokokontrastní dotykový displej pro sledování běžných tréninkových hodnot. Zobrazované parametry jsou: rychlost, čas, vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence. Dále je v nabídce 50  tréninkových programůPro měření frekvence tepu je nutné připojit kompatibilní Bluetooth hrudní pás, který provádí měření s přesnosti EKG. Hrudní pás je k zakoupení na našem e-shopu. Součástí konzole jsou úchyty „SLED GRIPS“ pro tzv. tlačení saní, jako při tréninku crossfitu nebo „PUSH BAR“ pro klasické odtlačování, které má za cíl maximalizovat sílu a dynamiku v těle. To vše za pomocí rozsahlého sklonu.

Trenažéry značky NORDICTRACK umožňují využívání tréninkové aplikace iFIT, která je kompatibilní s konzolí PC (tablet není potřeba). Fitness aplikace iFIT poskytne vašemu cvičení další rozměr s možností rozšíření tréninkových plánů přes systém Google MAPS. Získáte s ní ještě víc tréninkových map, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit dokonce můžete soutěžit s vašimi přáteli nebo si porovnávat celkové výsledky tréninků.

Komfort a odlehčení kloubnímu systému poskytuje speciální systém odpružení „Reflex™ Deck Cushioning“. Díky němu můžete pravidelně a naplno běhat, aniž se musíte obávat přetěžování pohybového aparátu. 

Model běžeckého pásu NORDICTRACK Incline Trainer X22i 2021 disponuje ventilátorem, který zpříjemní trénink, reproduktory pro poslech hudby nebo mluveného slova a držáky na lahev s pitím. Ke snadnému přemísťování pomůžou transportní kolečka, která jsou součástí stroje. 

Na kompletní stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéru pak 5 let záruku. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo u zákazníka doma.

Parametry běžeckého pásu NORDICTRACK Incline Trainer X22i 2021:

Nosnost stroje:
135 kg
Hmotnost stroje:
170 kg
Způsob využití:
Domácí, lehce komerční
Maximální rychlost:
22 km/hod
Regulace sklonu:
ano, elektronicky v rozsahu -6 % + 40 %
Transportní kolečka:
ano
Možnost složení stroje:
ne
Uživatelsky nastavitelné programy:
ano, s iFit
Měřené hodnoty:
čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, sklon, tep srdce  
Měření tepu srdce:
bezdratovým hrudním pásem Bluetooth
Trvalý výkon motoru:
4 HP
Maximální výkon motoru:
5 HP
Pohon pásu:
motor
Šířka běžecké plochy:
55 cm
Délka běžecké plochy:
152 cm
Odpružení běžecké plochy:
Reflex™ Deck Cushioning
Typ displeje:
Full Color Touchscreen Display
Velikost displeje v palcích:
21.5”
Tréninkové aplikace:
iFIT
Ostatní parametry:
bluetooth komunikace
Napájení:
síťová přípojka 230 V
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.):
178 x 99 x 184 cm
Záruka na kompletní stroj:
3 roky
Záruka na rám stroje:
5 let