domaciwellness-sauny.cz

Proform CITY L6 electric treadmill

Výjimečný a žádaný produkt Proform CITY L6 electric od přední značky PROFORM můžete sehnat u nás právě za extra cenu. Teď v akci 23 990 Kč.
EAN: 0043619464061
Proform CITY L6 electric treadmill
Zjistit dostupnost »
Značka: PROFORM
23 990
Popis produktu

PROFORM City L6 je běžecký trenažér pro domácí fitness, který bude vhodný pro pravidelný trénink začínajících sportovců i pokročilejších běžců. Stroj poskytuje kombinaci kvalitní mechaniky a masivního rámu s nosností až do 110 kg. Motor s trvalým výkonem 2 HP (1,47 KW), běžecká plocha o velikosti 45 x 120 cm a elektronicky nastavitelná rychlost do max 14 km/h nabídne maximální komfort při běhání. Rychlost se nastavuje krokově nebo už přednastavenými tlačítky na panelu PC.
Počítač má 5″ vysokokontrastní displej pro sledování běžných tréninkových hodnot a snadno se ovládá. Konzole počítače dále disponuje držákem na tablet a úchopovým madlem. Zobrazované parametry jsou: rychlost, čas, vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence. Pro měření frekvence tepu je nutné si zakoupit kompatibilní Bluetooth hrudní pás, který provádí měření s přesnosti EKG. Hrudní pás je možné samostatně dokoupit.
Trenažéry značky PROFORM umožňují využívání placené tréninkové aplikace iFIT. Aplikaci, staženou do tabletu nebo smartphonu, s běžícím pásem propojíte jednoduše přes systém Bluetooth. Fitness aplikace iFIT poskytne vašemu cvičení další rozměr s možností rozšíření tréninkových plánů přes systém Google MAPS. Získáte s ní ještě víc tréninkových map, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit dokonce můžete soutěžit s vašimi přáteli nebo si porovnávat celkové výsledky tréninků.
Komfort a odlehčení kloubnímu systému poskytuje speciální systém odpružení „Pro Shox“. Díky němu můžete pravidelně a naplno běhat, aniž se musíte obávat přetěžování pohybového aparátu.
Model běžeckého pásu PROFORM City L6 poskytuje sklopení konzole do horizontální polohy na běžeckou plochu a nabízí tak velkou úsporu místa. Rozměr po sklopení: 187 x 63 x 32 cm. Složení i manipulace jsou velmi snadné, a pokud zrovna neběháte můžete stroj snadno uložit třeba i pod postel. Ke snadnému přemísťování pomůžou transportní kolečka, která jsou součástí stroje.

Technické parametry:

maximální výkon motoru 2,7 HP
trvalý výkon motoru 2 HP
max. rychlost do 14 km/h
běžecká plocha o rozměru 120 x 45 cm
odpružení běžecké plochy: systém „Pro Shox“ (odpružení gumovými silentbloky)
možnost složení stroje
transportní kolečka pro snadný přesun pásu
napájení: síťová přípojka 230 V
maximální hmotnost uživatele: 110 kg

Treninkový počítač:

5” High Contrast White diplej
tréninkové aplikace: iFIT
bluetooth komunikace
měřené hodnoty: čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, tep srdce
měření tepu srdce: bezdratovým hrudním pásem Bluetooth

Ostatní informace:

rozměry stroje (d x š x v): 156 x 63 x 114 cm
hmotnost stroje : 51 kg
kategorie dle DIN EN 957 : HA – určené pro domácí využití
5 let záruka na rám trenažéru
3 roky záruka na kompletní stroj