domaciwellness-sauny.cz

ProForm Endurance 420E

Nový kus ProForm Endurance 420E od známého předního výrobce PROFORM můžete nakoupit aktuálně na našich stránkách v bezva akci! Cenově vychází na 17 990 Kč.
EAN: 0043619356717
ProForm Endurance 420E
Zjistit dostupnost »
Značka: PROFORM
17 990
Popis produktu

PROFORM Endurance 420E je kvalitní eliptický neboli crossový trenažér, který zákazníkům poskytuje kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností do 125 kg. Nabízí přirozenou ergonomii pohybu, kvalitní mechaniku a délku kroku 45 cm. Díky tomu je zaručen pohodlný a správný pohyb drobným i vyšším postavám. Stabilní a masivní konstrukce, včetně kvalitních komponentů, prodlužuje životnost stroje i při pravidelném tréninku.

Trenažér je kompletně osazen ložisky, v místě napojení pedálů na setrvačník je pak dokonce kyvné uložení ložiska pro minimální poruchovost. Má vyvážený setrvačník o hmotnosti 18 kg v přední části stroje, moderní magnetickou brzdu a komfortní, plynulý chod i při větších zátěžích.
Eliptický trenažér PRO-FORM Endurance 420E má elektronicky ovládanou magnetickou brzdu, zátěž se nastavuje elektronicky v rozsahu 1-16, což je dostatečný rozsah odporu jak pro začátečníky, tak aktivní sportovce.
Počítač má multifunkční podsvícený 5″ LCD displej s držákem na tablet, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty. Vyobrazené parametry na displeji jsou: čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a tepovou frekvenci (pomocí dlaňových snímačů, či hrudního BLUETOOTH pásu, který není součástí balení).
U trenažérů značky PROFORM můžete využívat placené tréninkové aplikace iFIT. Tuto aplikaci připojíte k vašemu trenažéru přes systém Bluetooth. Díky této aplikaci může váš trénink dostat zcela nový rozměr. Trenažér disponuje MP3 připojením a zabudovanými reproduktory pro poslech hudby.

Technické parametry:

zátěžový systém: elektronický s možností programů
setrvačníkový systém: 18 kg (konstrukce trenažéru se setrvačníkem vpředu)
napájení: externí síťový adaptér
držák na láhev
držák na tablet
délka kroku: 45 cm
transportní kolečka
vyrovnání nerovností podlahy

Tréninkový počítač:

barevný 5” LCD displej
počítač měří a zobrazuje: čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, tep srdce, frekvence otáček, zobrazení zátěže na displeji
uživatelsky nastavitelné programy
aplikace: iFIT
kenektivita: Bluetooth
měření tepové frekvence: bezdrátově hrudním pásem, dlaňovými senzory

Ostatní parametry:

hmotnost stroje: 125 kg
rozměry stroje (DxŠxV): 173 x 84 x 170 cm
5 let záruka na rám trenažéru
ostatní součásti 3 roky