domaciwellness-sauny.cz

PROFORM TDF CBC

Ve slevě tento kousek PROFORM TDF CBC od výrobce s dlouholetou historií PROFORM jednoduše můžete najít momentálně téměř zdarma! Levně za 16 990 Kč.
EAN: 0043619527568
PROFORM TDF CBC
Zjistit dostupnost »
Značka: PROFORM
16 990
Popis produktu

PRO-FORM cyklistický trenažér TDF CBC je špičkový stroj, který patří k oficiálním trenažérům závodu Tour de France. Stroje této řady jsou předurčené pro aktivní cyklistický trénink, tomu také odpovídá nejen mechanika trenažéru, ale i variabilita zátěže, která poskytuje 16 úrovní digitálně řízeného inteligentního odporu. Cyklotrenažér má těžký kalibrovaný setrvačník o hmotnosti 10 kg, ten zaručuje tichý a plynulý chod. 

Nosnost cyklotrenažéru je 115 kg.

Jednoduchý počítač s LCD obrazovkou poskytuje snadné pozorování veškerých tréninkových hodnot jako jsou: čas, rychlost, vzdálenost, orientační množství spálených kalorií nebo tepovou frekvenci. Pro měření frekvence tepu je nutné si zakoupit kompatibilní Bluetooth hrudní pás, který provádí měření s přesností EKG. Hrudní pás je možné u nás samostatně dokoupit.

Trenažéry značky PRO-FORM umožňují využívání placené tréninkové aplikace iFIT. Aplikaci, staženou do tabletu nebo smartphonu, s běžícím pasem propojíte jednoduše přes systém Bluetooth. Fitness aplikace iFIT poskytne vašemu cvičení další rozměr s možností rozšíření tréninkových plánů přes systém Google MAPS. Získáte s ní ještě víc tréninkových map, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit dokonce můžete soutěžit s vašimi přáteli nebo si porovnávat celkové výsledky tréninků.

Tablet není součástí dodávky.

Ergonomicky tvarované sedlo je polohovatelné nejen výškově, ale i v horizontálním směru, Navíc můžete upravit i jeho sklon. Výškově nastavitelné jsou i víceúchopová řidítka z protiskluzového materiálu. Držák na lahev s vodou je umístěn stejně jako u klasického kola na jeho rámu. Cyklotrenažér tak poskytne dokonalý zážitek z jízdy s maximálním komfortem pro každou postavu. 

PRO-FORM TDF CBC je osazen profesionálním šlapacím středem s průmyslovými kuličkovými ložisky a klikami na kónický čtyřhran. To stroji zaručuje dlouhodobou životnost a tichý chod. Transportní kolečka umístěná v přední části stroje ulehčují manipulaci s ním po prostoru a vyrovnávače nerovnosti podlahy zajistí stabilitu v průběhu tréninku.

Na kompletní stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéru pak 5 let záruku. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo u zákazníka doma.

Parametry cyklotrenažéru PRO-FORM TDF CBC:

Nosnost trenažéru:
115 kg
Hmotnost trenažéru:
43 kg
Způsob využití:
Domácí
Brzdný systém:
Magnetická brzda
Regulace zátěže:
Elektronická
Rozsáh zátěže
MIN MAX plynule
Setrvačníkový systém:
10 kg
Konstrukce trenažéru:
Se setrvačníkem vpředu
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.):
145 x 56 x 127 cm
Středové složení: 
Šlapací střed s ložisky
Převod setrvačníku:
Řemen s dopínací kladkou
Osazení kloubních spojů:
Ložiska
Nastavení sedla:
Výškově, horizontálně, sklon
Natavení řídítek:
Výškově
Pedály:
Hliníkové s klipsnami
Držák na lahev:
Ano
Držák na tablet:
Ano
Vyrovnání nerovností podlahy:
Ano
Transportní kolečka:
Ano
Možnost složení stroje:
Ne
Uživatelsky nastavitelné programy:
Ano, s aplikací iFit
Měřené hodnoty:
Čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, tepová frekvence
Měření tepu srdce: 
Bezdrátově hrudním pásem
Typ displeje:
LCD displej
Napájení
Externí síťový adaptér
Záruka na kompletní stroj:
3 roky
Záruka na rám stroje:
5 let