domaciwellness-sauny.cz

Stůl SORRENTO

Oblíbený a kvalitní kousek Stůl SORRENTO od výrobce s dlouholetou historií Marimex je k dostání zde teď právě za výhodnou cenu! Nabídka od 3 490 Kč.
EAN: 5705820259656
Stůl SORRENTO
Zjistit dostupnost »
Značka: Marimex
3 490

Stabilní stůl je vyroben z odolného eukalyptu. Odolné eukalyptové dřevo zaručuje dlouhověkost a odolnost i proti kyselým dešťům ve městech.
 

Stabilní pevná konstrukce
Ošetřeno olejovou lazurouRozměry: 150 x 82 cmVýška spodního okraje stolu: 66 cmNosnost: 75 kg

 
Proč si koupit nábytek z eukalyptu?
 
Eukalyptus patří do skupiny tvrdého dřeva a řadí se do trvanlivostní třídy č. 1-2. Je stabilní a má hnědo-červený odstín. Během používání se mohou objevit malé povrchové prasklinky.
 
Dřevěný venkovní nábytek má dlouhou životnost dřeva. Dřevo je přírodní materiál, které nehnije, ale vlivem povětrnostních podmínek se přirozeně mění. Po koupení nového zahradního nábytku je vhodné nábytek ošetřit, jinak by mohlo dojít ke změně odstínu dřeva – dřevo postupně šediví.
 
Jak ošetřovat venkovní zahradní nábytek?
 
K ošetření dřevěného venkovního nábytku používejte olej na tvrdé dřevo. Olej aplikujte v několika vrstvách, dokud se olej nepřestane vsakovat. Poté přebytečný olej setřete a nechte nábytek po dobu 48 hodin odpočinout a oschnout. Tento způsob ošetření opakujte vždy před začátkem sezóny. Pokud nábytek není mimo sezónu ukryt v místnosti s přístřeškem, je vhodné nábytek ošetřovat i průběžně během roku.