domaciwellness-sauny.cz

Texim Rindal ratan set

Unikátní produkt Texim Rindal ratan od výrobce s dlouholetou historií Texim snadno můžete najít na našich stránkách za super peníze. Akční cena již od 7 990 Kč.
Texim Rindal ratan set
Zjistit dostupnost »
Značka: Texim
7 990
Popis produktu

Sada RINDAL obsahující dvě pohodlná křesla a praktický stolek.  RINDAL je set dvou vysoce pohodlných křesel vhodný k umístění v interiéru i exteriéru. Součástí je také praktický stolek s odkládací plochou z keramického skla. Design v provensálském stylu vytváří romantickou atmosféru pro posezení ve dvou. 

Na výrobu jednotlivých prvků v setu RINDAL byly použity osvědčené, vysoce kvalitní materiály. Potkávají se zde tudíž výdrž oceli a nenáročnost umělého ratanu.

Ocel je chráněna proti rzi práškovým lakem a umělý ratan patří k těm nejodolnějším materiálům. Díky zvoleným barvám působí RINDAL elegantně a kompaktně. Prostor vizuálně nezmenší; právě naopak.

Křesla jsou dobře promyšlená: široká zaoblená opěrka na záda zaručí, že budete mít podporu v každé pozici. Opěrky také mají optimální výšku: neomezí pohyb rukou, což zvlášť ocení milovníci pletení. Pokud si ale chcete opřít lokty, opěrky vám příjemně poslouží.

Stolek je vyroben z oceli a 6 mm keramického skla, které barevně ladí se zbytkem setu. Díky tomuto povrchu je péče o stolek jednoduchá: stačí ho občas přetřít vlhkým hadříkem.

Ke křeslům pro vaše pohodlí přidáváme také podsedáky. Díky povlakům z polyesteru jsou odolné a lehce se umývají. Světlá barva podsedáků vytváří jemný barevný akcent.  Set RINDAL vás potěší během letních večerů i podzimních odpolední. Určitě oceníte jeho univerzalitu a kvalitní odpočinek, který vám bude pravidelně poskytovat.

Druh výrobku
sestava
Balení obsahuje
1 x stolek, 2 x křeslo
Materiál
ocel/umělý ratan/sklo
Barva
šedá
Povrchová úprava materiálu

Odolnost vůči povětrnostním vlivům
ano
Rozměry křesla (Výška x Šířka x Hloubka)
89 cm x 71 cm x 72 cm
Rozměry stolku (Výška x Průměr)
46 cm x 44 cm
Hmotnost
17 kg
Hmotnost balení
20 kg
Rozměry obalu (Hloubka x Šířka x Výška)
72 cm x 75 cm x 67 cm
Vhodné pro prostory
interiér, exteriér
Údržba
bezúdržbový
Výrobek je dodán v rozmontovaném stavu
ano
Součástí dodávky je spojovací materiál a návod k montáži
ano