domaciwellness-sauny.cz

Tunturi Cardio Fit T40

Tento akční a ve slevě kousek Tunturi Cardio Fit T40 značky Tunturi najdete momentálně opravdu levně! Ve skvělé akci za 14 990 Kč.
EAN: 8717842031810
Tunturi Cardio Fit T40
Zjistit dostupnost »
Značka: Tunturi
14 990
Popis produktu

TUNTURI Cardio Fit T40 je běžecký pás od světového výrobce domácích trenažérů s maximální ergonomií a propracovanou mechanikou. Pás disponuje kvalitním, tichým motorem s trvalým výkonem 1,5 HP (max. výkon je 2 HP). Motor je opatřen krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Rychlost je elektronicky nastavitelná do 16 km/h. Tento trenažér bude ideálním strojem do domácí posilovny každého začátečníka či pokročilejšího běžce. 

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 100 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelném používání ve vaší domácí posilovně. Běžecká plocha má rozměry 125 x 42 cm (délka x šířka), bude tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i o něco vyšší postavy. Stroj nabízí kvalitní systém odpružení T-Flex pro bezpečí vašich kloubů při běžeckém tréninku.

 

Trénink na běžeckém trenažéru TUNTURI Cardio Fit T40 budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným podsvíceným 5 “ LCD displejem. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty jako čas běhu, vzdálenost, rychlost běhu, spotřebu kalorií, tepovou frekvenci a nastavený sklon pásu. Rychlost a sklon lze nastavovat krokově nebo pomocí přednastavených tlačítek.

Trenažér nabízí 41 přednastavených programů zaměřených na budování kondice a spalování tuku včetně manuálního režimu. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí těchto běžeckých trenažérů. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zakopnutí. Madlo slouží jako opěrný bod pro vaši bezpečnost a jeho součástí jsou dlaňové senzory tzv. hand-pulsy pro měření aktuální frekvence tepu a tlačítka pro změnu rychlosti a sklonu běžeckého trenažéru.

Součástí běhacího pásu je i praktický stojan na tablet nebo smartphone (tablet není součástí dodávky) a držáky na lahev. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.  

Pro úspora místa je možné stroj velmi jednoduše složit do úsporné svislé polohy a uklidit např. za skříň. Nemusíte tak mít obavy, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven transportními kolečky. Vyrovnávače nerovností zajistí stabilitu stroje na každém povrchu.

Parametry běžeckého pásu TUNTURI Cardio Fit T40:

Nosnost trenažéru:
100 kg
Hmotnost trenažéru:
51 kg
Způsob využití:
domácí
Pohon pásu:
motorový
Trvalý výkon motoru: 
1,5 HP
Maximální výkon motoru:
2 HP
Maximální rychlost: 
16 km/hod
Maximální sklon pásu:
10 %
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.):
152 x 70 x 135 cm
Rozměr běžecké plochy (d. x š.):
125 x 42 cm
Systém odpružení:
T-Flex
Držák na lahev:
ano
Držák na tablet:
ano
Vyrovnávače nerovnosti:
ano
Transportní kolečka:
ano
Možnost složení stroje:
ano
Počet programů celkem:
41
Měřené hodnoty:
čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, tep srdce, sklon pásu
Aplikace:
nepodporuje
Konektivita:
nemá
Měření tepu srdce: 
Dlaňové senzory (hand-pulse)
Typ displeje:
LCD displej podsvícený
Napájení:
síťová přípojka 230 V
Velikost displeje:
5 “
Záruka na kompletní stroj:
2 roky