domaciwellness-sauny.cz

Tunturi T60 Performance

Unikátní kus Tunturi T60 Performance od kvalitní značky Tunturi pohodlně pořídíte u nás teď za parádní cenu! K sehnání zrovna v akci za 39 990 Kč.
EAN: 8717842032466
Tunturi T60 Performance
Zjistit dostupnost »
Značka: Tunturi
39 990
Popis produktu

TUNTURI T60 Performance kvalitní běžecký pás od světoznámého výrobce domácích fitness strojů. Silný motor má trvalý výkon 3,67 kW (5 HP) a vysoký záběrový moment, ideální pro milovníky velké rychlosti. Motor je izolován velkým krytem pro eliminaci vibrací během běhu, intuitivní systém chlazení zaručí dlouhodobý provoz bez nebezpečí přehřátí. Rychlost v rozmezí 0,8-20 km/hod a je elektronicky nastavitelná, stejně jako sklon běžecké plochy, a to až do 15 %. Běžecký trenažér tak jistě uspokojí jak začínající běžce, tak i zkušené sportovce s vysokým nárokem na pohyb. Nosnost stroje 135 kg a běžecká plocha s velkorysým rozměrem 140 x 50 cm a celková hmotnost stroje 87 kg zaručí dlouhou životnost při pravidelném používání v domácích podmínkách.

Systém odpružení T-Flex Comfort Top dokonale pohlcuje nárazy při dopadu a zaručuje maximální šetrnost k vašim kloubům. 

Počítač s podsvícenou 4 LED + LCD obrazovkou o velikosti 10″ ukazuje všechny potřebné tréninkové hodnoty jako jsou: čas, rychlost, vzdálenost, orientační množství spálených kalorií, sklon pásu nebo tepovou frekvenci. Měření frekvence tepu je možné přes dotykové senzory tzv. hand pulsy nebo je možné použít kompatibilní hrudní pás o frekvenci 5,4 kHz, který provádí měření s přesností EKG. Hrudní pás je možné u nás samostatně dokoupit.

Integrovaný počítač nabízí 44 tréninkových programů s různými profily, včetně úpravy rychlosti a sklonu běžecké plochy. Kromě 36 přednastavených programů je k dispozici 3 programy uživatelské nebo režim Body Fat. Pro potřebu rychlého ovládání trenažeru jsou na PC umístěná „horká tlačítka“. Rychlost a sklon běžecké plochy můžete snadno ovládat i přes madla. 

Trenažér TUNTURI T60 Performance lze navíc, pomocí systému Bluetooth, propojit s tréninkovými aplikacemi Tunturi Routes, AnyRun nebo Kinomap. Díky nim si programovou nabídku rozšíříte o videa a další trasy napříč celým světem. Dneska to může být Grand Canyon a zítra si užijte běh po Paříži. Úhel sklonu se přizpůsobuje automaticky, dle změn nadmořské výšky nastavené tratě. 

Tablet není součástí dodávky. 

Nedílnou součástí trenažeru je bezpečnostní klíč, který zaručuje okamžité zastavení v případě nehody nebo zaškobrtnutí. Dále pás disponuje držákem na tablet, 2x držákem na lahev s pitím a transportními kolečky. Pokud běhací pás zrovna nepoužíváte, lze ho jednoduše složit do vertikální polohy, která šetří místem. 

Na kompletní stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéru pak 15 let záruky, platí pro domácí použití. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo u zákazníka doma.

Parametry běžeckého pásu TUNTURI T60 Performance:

Nosnost trenažéru:
135 kg
Hmotnost trenažéru:
87 kg
Způsob využití:
domácí
Pohon pásu:
motorový
Trvalý výkon motoru: 
5 HP
Maximální výkon motoru:
6 HP
Maximální rychlost: 
20 km/hod
Maximální sklon pásu:
15 %
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.):
177 x 83 x 143 cm
Rozměr běžecké plochy (d. x š.):
140 x 50 cm
Systém odpružení:
T-Flex Comfort Top
Držák na lahev:
ano
Držák na tablet:
ano
Vyrovnávače nerovnosti:
ano
Transportní kolečka:
ano
Možnost složení stroje:
ano
Počet programů celkem:
44
Měřené hodnoty:
čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, sklon pásu, tepová frekvence
Aplikace:
Tunturi Routes, AnyRun, Kinomap
Konektivita:
Bluetooth, USB
Měření tepu srdce: 
bezdrátově hrudním pásem, dlaňovými senzory
Typ displeje:
4 LED + LCD displej
Napájení:
síťová přípojka 230 V
Velikost displeje:
10″
Záruka na kompletní stroj:
3 roky
Záruka na rám stroje:
15 let